Back to All Events

La dílna DOBŘICHOVICE @ Elmavia, Dobřichovice, CZECH REP.

LA DÍLNA: Písně a rytmy Latinské Ameriky

TERMÍN: 20.5. 2018 od 14-20 hodin

pořádá Elmavia - http://www.elmavia.cz/

KDE:

KanclíkObchůdek
Ulice 5. Května 44
Dobřichovice
252 29

Kurzovné: 600 Kč

Pro potvrzení vašeho místa na dílně, prosím zašlete kurzovné na níže účet uvedený v přihlášce co nejdříve, dílna je omezená pro 20 účastníků.

Účet: 4393874339/0800 (Česká spořitelna, a.s.)

Prosíme také o zaslání přihlášky na elmavia2016@gmail.com

***

o La dílně Marty Töpferové

La dílna je dílna latinskoamerických písní a rytmů pod vedením Marty Töpferové.

La dílna vznikla jako prostor pro předávání znalostí a bohatých zkušeností v oblasti latinskoamerické hudby, které Marta během svého dlouholetého působení v této komunitě nasbírala. Pravidelné dílny umožní účastníkům hlouběji poznat latinskoamerické rytmy a styly. La dílna bude převážně zaměřena na nauku písní a základních rytmických doprovodů na ruční perkuse a tleskání. Naučíme se písně ve stylech jako je kubánský son, guajira, bolero, kolumbijské porro, venezuelské joropo, vals, chilská cueca nebo argentinská chacarera a zamba. Také se budeme věnovat rytmům na maracas (rumba koule), clave, a tleskání, kterými se typicky zpěváci doprovází.

Předchozí zkušenost se zpěvem je nápomocná, ale není podmínkou. Budeme se učit převážně podle sluchu, takže není nutné umět noty. Noty k písním budou rovněž k dispozici. Také je možné se po domluvě zapojit jako instrumentalista, u některých dílen vytváříme i hudební ansámbl.